Otrzymuj najnowsze informacje ze świata nauki,

na temat dietetyki i suplementacji,

prosto na skrzynkę e-mail

Otrzymuj najnowsze informacje ze świata nauki, na temat dietetyki i suplementacji, prosto na skrzynkę e-mail

NOWOŚĆ!

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA

39 PLN

📩 Cotygodniowy newsletter

📊 Streszczenia najnowszych badań

📚 Naukowe treści w przystępnej formie

🤯 Dostęp do całego archiwum i bazy wiedzy

🙌🏻 Wartościowe publikacje, artykuły i dodatki

💳 Prosty i bezpieczny sposób płatności

lub

SUBSKRYPCJA ROCZNA

389 PLN/ROK

Co otrzymujesz?

Cotygodniowy newsletter, a w nim:

 

🗞 Streszczenia najnowszych, najciekawszych publikacji naukowych z zakresu żywienia, żywności i suplementacji (6-10/tydz.)

📊 Najważniejsze informacje z cytowanych prac w przystępnej, często graficznej formie

📅 Linki do najnowszych wydarzeń w świecie dietetyki

👋🏽 Moje polecenia najlepszych artykułów, z praktycznym opisem

🎁 Niespodzianki (dodatkowe materiały video, mini ebooki i inne 🤫)

Dostęp do najświeższej wiedzy

 

📌 Najważniejsze prace w jednym miejscu

Oszczędność czasu

🖥 Linki do cytowanych publikacji

Dostęp do całego archiwum

📎 Wszystkie archiwalne newslettery

📂  Treści posegregowane tematycznie

👀 Dotychczas ponad 500 omówionych publikacji naukowych

Przykładowy newsletter:

Dla kogo?

👩🏼‍💼 Dla dietetyków

🧑🏽‍🎓 Dla studentów dietetyki i kierunków pokrewnych

👩🏽‍💻 Dla pasjonatów dietetyki

🦸🏻‍♂️ Dla dociekliwych

👸🏼 Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi 

Opinie

Agnieszka Cuch

„Na początku bałam się, że treści będą czysto teoretyczne bez przykładów/ zastosowania w codziennej praktyce dietetycznej. Dzięki subskrypcji nie muszę szukać wiele godzin informacji w książkach/publikacjach naukowych. Wszystko jest podane na tacy. Jeśli akurat dany temat mnie interesuje wiem, gdzie dowiem się więcej. Mam pewność, że jestem na bieżąco w dziedzinie dietetyki klinicznej i nie tkwię w starych/nieaktualnych zaleceniach. Polecam subskrypcję DONF, bo ułatwia propagowanie wiedzy żywieniowej opartej na badaniach naukowych, oszczędza czas i dzięki temu pozwala lepiej rozwinąć działalność dietetyczną w oparciu o najnowsze zalecenia.”

Karolina Szynaka

„Jestem na bieżąco z badaniami. Do tej pory nie miałam czasu, dodatkowo średnio to lubię, grzebać w badaniach. Tak, mam ich wyniki w pigułce. Jeśli jakieś mnie szczególnie zainteresuje – mogę przeczytać w całości. Jeśli ktoś chce być na bieżąco, a nie jest wielkim fanem grzebania w PubMedzie – jest to idealna opcja.”

Kacper Rochowczyk

„Kupiłem odrazu gdy tylko się dowiedziałem. Śledzę Radka od dłuższego czasu i bylem pewny, że będzie to super inwestycja. Nie myliłem się. Dużo ciekawych linków do badań. Krótko i na temat. Bez zbędnego lania wody. Jeśli ktoś chce bardziej zagłębić się w temat, może wejść w podany link i wszystko szczegółowo przestudiować.

Jeśli ktoś chce się dzielić rzetelną wiedzą musi opierać się o badania naukowe. Tutaj dostajemy właśnie ich pigułkę wiedzy. Dodatkowo super inicjatywa ze spotkaniami online. Nie wiem czy ktoś prowadzi coś podobnego gdzie możemy się spotkać i wspólnie podyskutować na dany temat. Może moja wiedza nie jest szczególnie duża ale możliwość wysłuchania osób mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie pozwala się dowiedzieć naprawdę wielu nowych rzeczy.”

Anna Lisowska

„Mnóstwo dodatkowej wiedzy – subskrypcja pozwala mi być na bieżąco z doniesieniami naukowymi, a różnorodność tematyki nieraz spowodowała, że zaciekawiłam się tematem, którym wcześniej się nie interesowałam. Materiały są świetnie opracowane, widać, że cały projekt non stop się rozwija, a cena jak najbardziej odpowiada jakości.”

Poznaj więcej opinii

Agata Szewczuk

„Bycie w temacie najnowszych doniesień naukowych, mimo braku czasu na samodzielne śledzenie i analizowanie publikacji. Polecam zwłaszcza osobom, które chcą być na bieżąco, chcą opierać swoją wiedzę na badaniach naukowych, ale brakuje im czasu i/lub nie potrafią czytać publikacji ze zrozumieniem. W newsletterze są zebrane w pigułkę najważniejsze wnioski, a dodatkowo linki do źródeł umożliwiają doczytanie szczegółów. Oprócz tego spotkania i wykłady, a także dodatkowe materiały, które są rzetelnie przygotowane – szczerze to nie spodziewałam się takich profitów kiedy postanowiłam wykupić subskrycję i bardzo miło mnie zaskoczyły! Dziękuję Ci za to co robisz! Kawał dobrej roboty! Dużo lepsze niż subskrypcja czasopism dla dietetyków, w których większość stron to lanie wody i reklamy suplementów.”

Kasia Szewczyk

„Wiedza i jeszcze raz wiedza, która jest najcenniejsza, a w takiej formie jest super przejrzysta, czytelna. Fajnie że mogę sobie wszystko wydrukować i mieć na papierze. Łatwiej mi w taki sposób zagladać do tzw. notatek. Każdej osobie poleciłabym, nawet osobom które mało interesuje zagadnienie dietetyki, ponieważ warto poszerzać wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, ogólnej tetatyce prozdrowotnej, która przydaje się w życiu codziennym dla lepszego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Radku jesteś The Best. Rozwijaj się dalej i twórz bo Twoja praca i wkład jest bezcenny. Dziękuję 💗

Natalia Milewska

„Myślałam, ze subskrypcję trzeba kupić od razu na dłuższy okres lub w każdym miesiącu pamiętać o wykupieniu. Był to oczywiście mój błąd i niedoczytanie, ale mimo wszystko bardzo podoba mi się opcja cyklicznego odnawiania płatności.

Jestem dietetykiem i pasjonatem swojego zawodu. Dzięki Twojej subskrypcji jestem w stanie poszerzać swoją wiedzę w najprzyjemniejszy sposób – w kapciach, z kubkiem kawy w ręce. Dodatkowo bardzo lubię czytać badania naukowe, ale nie zawsze jestem w stanie być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. A dzięki Tobie to już nie problem. Super jest też opcja spotkań wideo z innymi subskrybentami. Rewelacja. Takie rozmowy niesamowicie mnie rozwijają, a dodatkowo są po prostu sympatyczne. Możliwość interakcji z innymi. Niby na facebooku jest wiele grup zrzeszających dietetyków i osoby zajmujące się żywieniem. Ale zdecydowanie nie jest to to samo. Tutaj mamy grono specjalistów i ludzi z pasją, którzy przede wszystkim są otwarci na dyskusje i wymianę doświadczeń.

Robisz doskonałą robotę Radku! Wszystko w newsletterze przekazane jest w jasny sposób i są to same konkrety. Nie tracę czasu na czytanie opisów i „lania wody”. Jest to miejsce gdzie mam dostęp do rzetelnej wiedzy, opracowanej w bardzo jakościowy sposób. Poza tym cenię Cię jako twórcę i popularyzatora nauki, dlatego uważam, że warto polecać to co tworzysz, aby dać temu możliwość większego rozwoju. Twój newsletter sprawia, że poniedziałki nie są takie złe ;)”

Piotr Opatowski:

„Regularna dawka rzetelnych informacji nowych doniesień ze świata nauki dotyczące żywienia, chorób i wsparcia żywieniowego dzięki czemu bardzo ułatwia to pracę z pacjentami, skraca czas w poszukiwaniu sprawdzonych informacji. Polecam ze względu na wiarygodne źródło informacji, ułatwienie w poszukiwaniach najbardziej przydatnych najnowszych badań.”

Filip Nowak

„Mnóstwo zdobytej praktycznej wiedzy, poprawa umiejętności w czytaniu i analizowaniu badań naukowych. Polecam wszystkim zajawkowiczom dietetyki :)”

Sylwia Maksym

„Mam dostęp do wiadomości dotyczących najnowszych badań, z ich komentarzem, krótkim opracowaniem, a nawet bezpośrednim linkiem do pełnej publikacji. Dzięki temu oszczędzam czas, jestem na bieżąco, czuję się zaopiekowana na gruncie dietetycznej teorii, którą mogę wdrażać w praktykę. Każda z nich jest trafna! Cotygodniowy mailing, zamknięta grupa tylko dla odpowiednio dobranych odbiorców, organizowane webinary i spotkania na żywo. Niestety z racji braku czasu na żadnym jeszcze nie mogłam się pojawić, ale liczę na taką sposobność w niedalekiej przyszłości 🙂 Zamknięta grupa zainteresowana tylko dietetyką i merytoryczną dyskusją, Twoja punktualność i wywiązywanie się z obiecanych zadań, przejrzystość i łatwo przekazu. Naprawdę czuję się bezpiecznie z informacjami, które przekazujesz i wyczekuję każdego poniedziałku 🙂

Jedno miejsce – ogrom wiedzy! Uważam, że stworzyłeś świetne narzędzie do komunikacji, informacji i przekazywania wiedzy. Dziękuję za to co robisz dla świata dietetyki i edukacji naszego społeczeństwa. Właśnie takich osób jak Ty potrzebujemy, jako świat 🙂 Wiem, że zajdziesz naprawdę daleko i trzymam za Ciebie kciuki już od ładnych paru lat i wiesz co? Nie przestanę! 🙂 Na chwilę obecną nie ma potrzeby dodawania kolejnych funkcjonalności w Twoim newsletterze, jednak jeśli takowe się pojawią, to zapewne Cię poinformuję. Dziękuję za to co robisz i że mogę być tego częścią :)”

Alicja Madycka

„Nie muszę sama siedzieć nad badaniami, szukać ich i wertować, wszystko dostaje w skrócie, streszczone i wytłumaczone. Dowiaduje się również wielu interesujących rzeczy. Streszczenie badań, wyciągnięcie najważniejszych informacji oraz to, że czytając newsletter’a słyszę Twój głos 😀 Polecam całym sercem, ponieważ wszystkie badania są jasno wytłumaczone, zostają wyciągnięte wnioski i zyskuje dawkę sporej wiedzy co tydzień!”

Pamela Drożdż

Ciągła aktualizacja wiedzy, możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń z osobami z branży, na spotkaniach online. Krótkie opisy najciekawszych badań, a także załączniki w postaci konkretnych wytycznych w danych jednostkach chorobowych. Jest to bardzo pomocne w pracy dietetyka, gdzie z wiedzą trzeba być na bieżąco, a tutaj w bardzo przystępny sposób jest to przekazane.”

Natalia Bzowska

„Zyskałam dużo rzetelnej, konkretnej wiedzy, w oparciu na badaniach naukowych. Polecam, ponieważ wiem, że przekazywana wiedza jest oparta na konkretnych i wiarygodnych źródłach. Dziękuję za przekazywana wiedzę, bo to kawał dobrej roboty Radku! Oby tak dalej.”

Najczęstsze pytania:

1. Czy mogę otrzymać fakturę?

 

Tak. Podczas rejestracji należy zaznaczyć „Chcę otrzymać fakturę” i podać dane. 

2. Czy mogę anulować subskrypcję?

 

Tak, w każdym momencie, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Należy tego dokonać poprzez stronę: https://app.mailingr.com/

 

3. Czy otrzymam zwrot?

 

Do 15 dni po zakupie możesz otrzymać zwrot pieniędzy za ostatni abonament. Wystarczy wysłać do mnie maila.